درباره ما

هولدینگ تات با هدف ارائه دوره های آموزشی اثربخش و ترجمه متون رسمی و غیر رسمی  در حوزه زبان های خارجی با همکاری جمعی از مدرسان دانشگاه  درسال ۱۳۹۵ تاسیس گردید.
 خدمات آموزشی هولدینگ تات مشتمل بر طراحی و اجرای دوره های آموزشی حضوری و الکترونیکی بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی جهان می باشد که در این راستا به منظور تسهیل یادگیری زبان آموزان گرامی در سراسر ایران اقدام به طراحی و تولید محتوای چندرسانه ای در قالب پادکست، ودکست، ویدیو،انیمیشن،اینفوگرافیک نموده است. همچنین طراحی سامانه و اپلیکیشن آموزشی به منظور ایجاد فرصت های آموزشی برابر در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.
واحد ترجمه هولدینگ تات با اخذ مجوز رسمی از اداره کل امور حقوقی و اسناد مترجمین و با بهره مندی از مترجمین باتجربه و تحت نظارت مترجم مسئول، جناب آقای دکتر رامین رحمانی اقدام به ترجمه رسمی و غیر رسمی اسناد و مدارک نموده است. خدمات ترجمه رسمی مشتمل بر ترجمه اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی و شغلی و اخذ تاییدات ترجمه های انجام شده از سوی وزارت امور خارجه و قوه قضائیه  می باشد. خدمات ترجمه غیر رسمی مشتمل بر ترجمه کتب، مقالات علمی ، مکاتبات تجاری ، فیلم و ویراستاری متون خارجی می باشد.